:: صندوق قرض الحسنه نورالرضا از بانک مرکزي مجوز گرفت

تاریخ انتشار: بیست و نهم اردیبهشت 1388

تعداد بازدید: 1708

  • Share/Save/Bookmark


عضو هيئت مديره صندوق قرض الحسنه نور الرضا از آغاز به کار اين صندوق با صدور مجوز از سوي بانک مرکزي خبرداد.
يدالله حاتم بيگي در نشستي خبري از صدور مجوز تاسيس صندوق قرض الحسنه نور الرضا به عنوان اولين صندوق مجور دار از سوي بانک مرکزي خبرداد و هدف اصلي اين صندوق را تامين نقدينگي براي فعاليتهاي جوانان اعلام کرد.

عضوهيئت مديره صندوق قرض الحسنه نورالرضا اظهارداشت: پروانه تاسيس صندوق از سوي نيروي انتظامي و مجوز قرض الحسنه از سوي بانک مرکزي صادر شده است.

وي يکي ديگر از اهداف راه اندازي صندوق نورالرضا را توسعه بانکداري اسلامي برشمرد و افزود: اين صندوق کار خود را با 200 شعبه در کشور که 40 مورد آن در تهران خواهد بود، آغاز خواهد کرد.

حاتم بيگي جذب سپرده هاي قرض الحسنه براي تزريق به بخش توليد و اشتغال را از ديگر برنامه هاي صندوق قرض الحسنه نورالرضا عنوان کرد.

وي سرمايه اوليه صندوق قرض الحسنه نورالرضا را 500 ميليارد ريال اعلام کرد و افزود: اين صندوق با حمايت مستقيم بخش خصوصي فعاليت خواهد کرد، ضمن اينکه تعداد شعبات آن در آينده به 400 شعبه افزايش خواهد يافت.

عضو هيئت مديره صندوق قرض الحسنه نورالرضا حمايت از کارآفريني، نخبگان، کارمندان دولت و مخترعين به عنوان ديگر مخاطبان صندوق را از ديگر برنامه هاي آن ذکر کرد و ادامه داد: نگاه ما به صندوق به عنوان يک بنگاه اقتصادي نيست.
 
مرجع: خبر گزاري مهر،
  • Share/Save/Bookmark


:: حاميان ويژه
behdasht.jpg
zanan.jpg
olum.jpg
mosalla.jpg
behdasht_p.jpg
tablighat11.jpg
varzesh.jpg
novinkish0.jpg
salamat.jpg