تکریم آقای غلامعلی نیستانی مدیر عامل سابق صندوق قرض الحسنه
چهار شنبه 16 اسفند 1396 بازدید: 1672

برگزاری آیین تکریم مدیرعامل سابق صندوق قرض الحسنه دانشجویان ایران

مراسم تکریم مدیرعامل سابق صندوق قرض الحسنه دانشجویان ایران  همزمان با شصت و چهارمین جلسه هیأت مدیره صندوق با حضور سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی، معاونان و اعضای هیأت امنا و مدیره این صندوق، دوشنبه 14 اسفند در محل معاونت فرهنگی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ایسفا، مهندس زجاجی در این مراسم ضمن تشکر از تلاشهای مستمر آقای نیستانی در طی شش سال مسئولیت خود در صندوق قرض الحسنه دانشجویان ایران، بیان کرد: یکی از اقدامات شایان توجهی که ایشان در زمان مدیریت خود انجام داده اند گرفتن مجوز بانک مرکزی و ثبت صندوق قرض الحسنه دانشجویان ایران به عنوان اولین صندوق تخصصی در حوزه دانشجویی در سیستم بانکی کشور بوده است.

وی با تاکید بر این که قرض الحسنه یکی از بهترین فعالیتهایی است که در جهت حفظ آبروی مومن انجام می شود گفت: امیدوارم این تلاش صادقانه آقای نیستانی در نزد خداوند پذیرفته و ایشان و خانواده محترمشان همواره از برکات آن استفاده نمایند.

رئیس هیئت مدیره صندوق در ادامه، متن لوح سپاسی که توسط دکتر طیبی برای تقدیر از آقای نیستانی ارسال شده بود را قرائت نموده و سپس به نمایندگی از دکتر طیبی رئیس جهاددانشگاهی و رئیس هیأت امناء صندوق در حضور هیأت مدیره و مهمانان لوح را تقدیم ایشان نمودند.

متن پیام بدین شرح است:


 

بسم الله الرحمن الرحیم

اعتلای فرهنگ و دانش این سرزمین در انجام رسالت جهادی و انقلابی در پرتو آموزه های دینی و اعتقادی ، رهاورد انسانهای مؤمن و عامل به ارزشهای الهی و انسانی است .

برادرارجمند جناب آقای غلامعلی نیستانی

به پاس حضور ارزشمند حضرتعالی بعنوان مدیرعامل  مؤسسه قرض الحسنه دانشجویان ایران ؛ این

لــوح سپــاس

 


تقدیم می گردد. امید است تلاش های صادقانه شما نزد خداوند تعالی  مأجور باشد ، توفیقات روزافزون و سرافرازی هرچه بیشتر را برایتان آرزومندم .

 


حمید رضا طیبی

 

رئیس جهاد دانشگاهی و

رئیس هیأت امناء  موسسه  قرض الحسنه دانشجویان ایران

                 

در پایان این مراسم نیز لوح سپاس و هدایایی به رسم یادبود به حاج آقا نیستانی مدیرعامل پیشین صندوق قرض الحسنه دانشجویان اعطا شد.

 

گالری تصاویر
1
2
3
4
1