اخبار موسسه
نمایشگاه دستاوردهای جهاد با هدف معرفی مهم‌ترین دستاوردهای این نهاد در حوزه‌ پژوهش و فناوری، فرهنگ، آموزش و کارآفرینی و تجاری‌سازی و اقتصاد دانش‌بنیان و با شعار باور توان ملی، مدیریت جهادی، نوآوری...
شنبه 11 دی 1400
پیام تسلیت صندوق قرض الحسنه دانشجویان ایران، خدمت برادر ارجمند جناب آقای دکتر مسعود حبیبی؛ رئیس محترم سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران و عضو محترم هیات امنای صندوق...
چهار شنبه 17 آذر 1400
آیین بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه علم و فرهنگ با حضور دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی و دکتر سید سعید هاشمی رییس دانشگاه علم و فرهنگ و جمعی از دانشجویان این دانشگاه روز شانزدهم آذرماه سال جاری برگزار شد.
چهار شنبه 17 آذر 1400
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی طی احکامی؛ دکتر عیسی علیزاده را به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی و امور مجلس، و دکتر جمال رحیمیان را به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی این نهاد منصوب نمودند.
سه شنبه 16 آذر 1400
پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به دانشجویان و فراگیران دوره‌های آموزشی جهاددانشگاهی حداکثر به مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال
شنبه 22 آبان 1400
مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه دانشجویان ایران در گفت‌وگو با خبرگزاری ایکنا، به مناسبت سالگرد تأسیس این صندوق به بیان نکاتی درباره فعالیت‌ها و رسالت آن پرداخت...
چهار شنبه 19 آبان 1400
به گزارش خبرگزاری ایکنا: معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی گفت: برنامه صندوق قرض‌الحسنه جهاددانشگاهی در افق ۱۴۰۴ این است که بتواند به ۷۵ درصد دانشجویان کشور خدمات مالی ارائه دهد.
چهار شنبه 19 آبان 1400
رییس جهاددانشگاهی در پیامی فرارسیدن روز پزشک، زادروز نابغه شرق، حکیم ابوعلی سینا را به جامعه پزشکی ایران و به ویژه همکاران پزشک در جهاددانشگاهی تبریک گفت و از تلاش‌ها و خدمات این عزیزان به مردم در راه مقدس شفای آلام دردمندان و حفظ و ارتقای سلامت جامعه قدردانی کرد.
دوشنبه 1 شهریور 1400
پیام تسلیت صندوق به برادر ارجمند جناب آقای نیستانی
دوشنبه 1 شهریور 1400
مراتب تقدیر و تشکر از سرکارخانم الهام شیرمحمدی
سه شنبه 12 مرداد 1400
در پی وقوع بهمن در ارتفاعات تهران، دکتر مصطفی فاطمی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دندانپزشک و متخصص پروتزهای دندانی جان به جان آفرین تسلیم کرد.
یکشنبه 7 دی 1399
به گزارش روابط عمومی صندوق قرض‌الحسنه دانشجویان ایران، جلسه هم‌اندیشی خیرین دانشگاه علوم پزشکی تهران در سالن شهید صبوری معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی در روز یک‌شنبه مورخ 23/06/1399 با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.
سه شنبه 25 شهریور 1399
يكم شهريور ماه، سالروز گرامیداشت دانشمند و طبيب نامدار ايراني، شيخ الرئيس ابوعلي سينا و روز پزشك بر تمامي طبيبان فرزانه و جامعه پزشكي ایران اسلامی که مدافعان سلامت جامعه هستند مبارک باد.
شنبه 1 شهریور 1399
12345678910...